Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Vetëm me humor mund të kalohet mbrëmja me aktorët e “Portokallisë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

60d18bbbb0c48b36aa015a0ed1d3dec7

Ata nuk mund të jetojnë dot pa humorin. Të ulur dhe këmbë mbi këmbë, kështu po e festojnë aktorët e “Portokallisë” inagurimin e ambienteve të reja të Top Channel.

Bes Kallaku, Gazmend Paja dhe Salsano Rrapi janë ndër personazhet më interesante të shfaqjes së humorit. Ndonëse në këto foto shfaqen të ulur, nuk mund të themi se do e kalojnë të gjithë mbrëmjen në këtë mënyrë. Bautat dhe “personazhet” e tyre kërkojnë që ata të jenë gjatë gjithë kohës në lëvizje.

Lexo edhe: 

“Top Channel” inaguron ambientet e reja, sot edhe ditëlindja e Tanit, Rama i pranishëm në ceremoni

Një takim “special” i Aurela Hoxhës me kryeministrin Rama (Foto)

Më shumë

spot_img
spot_img