Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Vetëm ky djalë mund ta bëjë Lori Hoxhën të qajë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lori Hoxha është një ndër blogeret më të ndjekura në Shqipëri. Trashigimtaren e “Top Channel” e shohim mjaft aktive në Instagram dhe herë pas here ndan me ndjekësit edhe momente me dy nipërit.

Nga postimet e saj e kemi kuptuar mjaft mirë që Lori është shumë e lidhur me dy djemtë e motrës së saj, aq e lidhur sa çdo gëzim i tyre e bën të qajë nga lumturia.

Së fundmi Lori ka publikuar një video teksa shihet e përlotur, pasi po lexonte çfarë i kishin shkruar London-it mësueset për mbarimin e shkollës. 

“Unë duke dëgjuar çfarë i kanë shkruar zyshat London në mbarimin e shkollës.”, shkruan Lori.

203035960 760213524650599 5362880177171756326 n

Më shumë

spot_img
spot_img