Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Vetëm katër deputetë dolën në krah të Berishës sot, teksa dorëzoi firmat në PD (Fotot)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur një konferencë për shtyp me gazetarë për mbledhjen e 4200 firmave për thirrjen e Kuvendit.

Në sallë u vu re se të pranishëm ishin vetëm 4 deputetë që kanë dalë hapur pro tij, Albana Vokshi, Oerd Bylykbashi, Flamur Noka dhe Tritan Shehu. Më vonë ata u panë të dorëzojnë firmat në selinë blu.

Pavarësisht se ishin të pranishëm ish-zyrtarë të tjerë, 55 deputetë të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike kanë zgjedhur të mos jenë pjesë e tij.

dfgtrhe45hdrg45g4
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img