Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Vetëm 9-muajshe, kanceri i merr jetën vajzës së çiftit të gazetarëve

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b290728f4821a23c49ae4325b52b27de

Gazetari i CNN Andrew Kaczynski dhe gruaja e tij, reporterja e “Wall Street Journal’, Rachel Louise Ensign kanë humbur vajzën e tyre 9-muajshe, Francesca.

Me anë të një postimi ai shkruan se ka humbur vajzën pas një beteje disa mujore me kancerin.

“Ne jemi zemërthyer që duhet të njoftojmë se vajza jonë e bukur Francesca vdiq natën e kaluar në krahët e mamasë dhe babait të saj. Do të ketë gjithmonë një boshllëk i madh në zemrat tona për të. Ne jemi shumë mirënjohës që kemi njohur dashurinë e saj. Francesca të duam ”, shkroi ai në Twitter.

Vogëlushja javën e fundit kishte bërë një operacion në tru, por fatkeqësisht nuk arriti të fitonte betejën me sëmundjen e keqe.

-640-0-5fe6ec406f7de.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img