Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Vetëm 4 vjeç dhe ia kalon të atit, shikoni sa bukur pikturon Zaho (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zaho Rama duket se është duke ecur në gjurmët e të babait dhe të vëllait.

Vetëm katër vjeç, djali i kryeministrit Edi Rama ka nisur të pikturojë.

Rama ka shpërndarë për ndjekësit në Instastory një video ku shihet Zaho i vogël duke vizatuar.

Vëmë re gjë Zaho ka avancuar shumë me pikturën krahasuar me 3 muaj më parë kur kryeministri publikoi disa vizatime të djalit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img