Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
39 °
Mër
40 °
Enj
33 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Vetëm 18 vjeçe, ndërron jetë konkurrentja që mori pjesë në emisionin “It’s My Love” (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm tragjik raportohet nga Kosova fqinje.

Gresa Restelica, 18 vjeçe, ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 04:30 të mëngjesit.

Screenshot 2 27

Bashkë me të ishte dhe një vajzë tjetër e cila mori dëmtime të rënda në trup dhe është dërguar për trajtim mjekësor. Gresa ishte e pranishme në “It’s My Love” vetëm në një episod. Ajo njihej gjithashtu edhe si modele duke marrë pjesë në klipe muzikore.

Menjëherë është njoftuar policia dhe autoritetet përkatëse po merren me astin për të zbardhur dhe shkakqet e këtij aksidenti tragjik, që dyshohet se ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Më shumë

spot_img
spot_img