Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Vetëhelmohet e reja në Vlorë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

b4426661ffcdfc96bc072fb3d49cd8db

Një 28 vjeçare nga Vlora ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme.

Sipas policisë, shtetësja me inicialet F.SH ka pirë një sasi të madhe medikamentesh mjekësore, por fatmirësisht është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikur për jetën.

Nuk dihen shkaqet që e kanë çuar 28 vjeçaren të ndërmarrë aktin e rëndë, ndërsa policia i ka referuar materialet Prokurorisë së Vlorës për vlerësim.

NJOFTIMI I POLICISË:

Komisariati i Policisë Vlorë

Më datë 15. 08. 2018, në banesë, shtetësia F. SH, vjeçe 28, ka tentuar të vetëhelmohet, duke pirë një sasi medikamentesh mjekësore, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për vlerësim.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img