Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Vetëhelmohet burri në Tiranë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më datë 04. 11. 2018, në banesë, shtetasi E. C., 43 vjeç, dyshohet të ketë konsumuar ilaçe me shumicë, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img