Vetëflijimi i nënës dhe bijës në Kombinat, reagon Meta: Jam i shokuar! Të dalin para drejtësisë ata që shkaktuan humbjet e 2 jetëve

Publikuar tek: politike, më 12:34 06-07-2020 Vetëflijimi i nënës dhe bijës në Kombinat, reagon Meta: Jam i shokuar! Të dalin para drejtësisë ata që shkaktuan humbjet e 2 jetëve Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me tregjedinë e ndodhur në Kombinat ku nënë e bijë Zhaneta dhe Anisa Josifi u vetëflijuan në emër të besimit, ndërsa vajza tjetër Blerta ka arritur të mbiejtojë dhe tanimë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Meta tha se është i shokuar nga kjo tragjedi dhe kërkon që të hetohet ngjarja e të dalin para drejtësisë përgjegjësit.

“Jam shumë i shokuar nga ai lajm që ka tronditur opinionin mbarë. Kam kërkuar informacione dhe shpresoj që çështja të hetohet e të ngarkohen me përgjegjësi ata që shkaktuan humbjet e dy jetëve dhe që çojnë qytetart drejt akteve të tilla”, tha Meta.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/i-benim-motres-se-vdekur-ato-qe-lexonim-ne-bibel-shpresonim-ringjalljen-detaje-horror-nga-deshmia-e-blerta-josifit-per-anisen-vdiq-ne-mars-te-2019-es-frekuentonin-kishen-ungjillore-212986

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094890594482422
array(1) { ["section"]=> string(135) "veteflijimi-i-nenes-dhe-bijes-ne-kombinat-reagon-meta-jam-i-shokuar-te-dalin-para-drejtesise-ata-qe-shkaktuan-humbjet-e-2-jeteve-213002" }