Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vetëdorëzohet i riu që vrau bashkëkombasin e tij shqiptar në Gjermani; ndaluan makinat luksoze në semafor dhe qëlluan me armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është vetëdorëzuar në polici autori i vrasjes së shqiptarit nga Kosova, Armin Neziri 30 vjeç.

Rinor.Z, gjithashtu shqiptar nga Kosova i shoqëruar nga avokati i tij shkoi në ambientet e policisë në Hanover dhe tashmë ndodhet në paraburgim.

I riu do të hetohet dhe gjykohet për vrasjem që ndodhi para pak ditësh. Viktima Armin Neziri ndodhej brenda makinës së tij kur u vra. Arsyet e vrasjes nuk dihet, por sipas dëshmive të para mendohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për bllokimin e rrugës.

Lexo edhe: Në Gjermani janë të shokuar: Një Benz dhe një Porsche ndaluan me semafor të kuq, pati përplasje të dhunshme, ka vdekur një shqiptar (FOTO-VIDEO)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img