Veshjet më të bukura të Michelle Obamës

Publikuar tek: bota, më 06:54 07-08-2016 Veshjet më të bukura të Michelle Obamës

Garderoba e Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, është mjaft elegante dhe stil.


Ajo është shfaqur çdoherë elegant dhe mjaft moderne. Zonja e Parë e SHBA-ve, është e përkushtuar për dizajnuesit amerikanë si Ralph Lauren, Narciso Rodriguez dhe Naeem Khan, por gjithashtu i pëlqen të eksperimentojë edhe me markat britanike e europiane si “Alexander McQueen” dhe “Roksanda Ilincic”.

Në këtë album do të shihni vetëm disa nga fustanet që Michelle ka veshur në disa nga darkat më të rëndësishme, ku ajo bashkë me presidentin Barack Obama, kanë qenë të ftuar.

mishel7.jpgmishel6.jpgmishel5.jpgmishel4.jpgmishel2.jpgmishel3.jpgmishel1.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngushtohet diferenca në sondazhe mes Clinton dhe Trump
Tmerrohen pushuesit, avioni aksidentohet dhe zhytet në det në prani të tyre »
Article Logic
Execution time: 0.011351823806763
array(1) { ["section"]=> string(45) "veshjet-me-te-bukura-te-michelle-obames-48997" }