Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Veshja ia nxjerr të gjitha zbuluar, Rita Ora nuk i ndal provokimet: Ndonjëherë thjesht duhet…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

962140f8aef307450363a21ef6d6df0c

Rita Ora tashmë që ka filluar vera e ka “tepruar” pak me foto provokuese.

Në një foto të publikuar pak më parë Rita pothuajse na i zbuloi të gjitha. Ajo është veshur me një fustan të zi të gjerë ndëra është përkulur i duket gjoksi, ku shihet qartë se nuk ka veshur reçipeta, ndërsa shihen edhe të bikinit e zeza.

Me këtë foto Rita i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

“Ndonjëherë thjesht duhet të qeshësh”, shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.

Pak ditë më parë Rita është parë në shoqërinë e të dashurit të saj të ri, regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç. Ata ishin me disa miq me pushime, teksa Rita u fotografua topless nga paparacët.

Screenshot_20.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img