Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Vesel Kurtishaj ‘thumbon’ produksionin: Me lekët e “Big Brother 8” bleva BB9

spot_img

Lajme të ngjashëm

3e10b3519bae209f8fcfe52bbdd5243f

Ish-fituesi i ‘Big Brother’ ka “thumbuar’ produksionin e “Big Brother” për shkak të një lapsusi të bërë në faqen zyrtare të “Big Brother”, ku e quanin Veselin fitues të “Big Brother 9”.

 “Po më uroni të paktën … paskam fitu edhe BB9 unë. Mos më pyesni me ku kam lënë lekët e BB8 se u pa puna … “E BLEVA BB9-tën”, shprehet Kurtishaj.

Veseli ishte i ftuar dje në  “Big Brother Fan Club” për të sqaruar raportin me Sidritën dhe Gertën, për të cilat tha se kishte konsideratë vetëm si mikesha.

vesel.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img