Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
4.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Vesa Luma merr surprizën më të ëmbël nga mikesha që s’e takonte prej kohësh (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vesa Luma prej disa javësh ndodhet në Shqipëri, ku kaloi edhe pushimet në vendin e saj. Përveç familjes, këngëtarja gjeti kohë për të takuar edhe miqtë e saj, të cilët nuk i shihte prej kohësh.

Së fundmi ajo është takuar me Agnesa Vuthajn, e cila e ka surprizuar në mënyrën më të bukur.

Screenshot 18 5

Agnesa i ka bërë mikeshës së saj, Vesës një buqetë me lule, pasi kësaj të fundit i kanë pëlqyer shumë dhe nuk ka hezituar që ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

Screenshot 20 5

“Oh çfarë surprize e bukur… Sot ajo më lumturoi dhe lumturi është të takosh një mik të vjetër pas një kohe të gjatë dhe të ndjesh se asgjë nuk ka ndryshuar.Të dua Agnesa Vuthaj. Gjithmonë më sjell shumë lumturi. Më ka munguar buzëqeshja jote e bukur dhe shpirti yt i bukur”, shkruan Vesa në videon që shpërndan në Instastory.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img