Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Verë në vjeshtë, temperatura deri në 32°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar mot të kthjellët ne pjesen më të madhe të vendit.

Perjashtim bëjnë zonat malore ku do të ketë kalime vranësirash të lehta. Pjesa e dytë e ditës sjell vranësira të pakta nëpër të gjithë vendin, situat e cila do të mbetet dominante edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke lubatur vlerat ditore nga 13°C deri në 32°C.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Perëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët.

Më shumë
spot_img
spot_img