Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

“Vendose maskën”, adoleshentja dhunon gruan në mes të rrugës se nuk respektoi masat kundër Covid

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua Nga Bruklini është goditur dhe dhunuar nga një vajzë adoleshente.

Mediat e huaja bëjnë me dije se vajza e e i kishte kërkuar gruas, që të vendoste maskën, siç është kërkuar nga Ministria e Shëndetësisë, por kjo e fundit ka kundërshtar çfarë ka shkaktuar edhe debatin mes tyre.

Sulmi ndodhi rreth orës 11 të mëngjesit të 28 tetorit pranë rrugës Fulton në lagjen Ocean Hill në Brooklyn në qytetin e Nju Jorkut.

Policia publikoi videon e sulmit për të arrestuar adoleshenten, pasi kjo e fundit është arratisur, e si pasojë është shpallur në kërkim nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img