Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
1.5kmh
90 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Verë dhe takim me miqtë, mjeku Pëllumb Pipero e kthen me fund dhe ‘fluturon’ gotën në mes të shtëpisë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6be80a0388bcd895606e749edeb76a64

Mjeku Pëllumb Pipero është ndër mjekët që gjatë periudhës së pandemisë së Covid-19, është kthyer në “burim informacioni” për qytetarët, me këshilla për të qëndruar të shëndetshëm.

Së fundmi, mjeku ka zgjedhur të largohet pakëz nga stresi dhe mbingarkesa e ditës në spitalin Infektiv dhe ka mbledhur miqtë në shtëpinë e tij. Pasi ngre dolli për ta, Pipero e kthen me fund verën dhe gotën e hedh në mes të shtëpisë.

Ndiqni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img