Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Vera Ora gatuan peshk për dy vajzat e saj Ritën dhe Elenën, shikoni videon me momentet familjare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aromë familjeje! Kjo është atmosfera që vjen nga shtëpia e Vera Orës, masë së Ritës dhe Elenës.

Në këtë video Vera gatuan peshk për dy vajzat e saj të cilat duket se vdesin për gatimet e të ëmës: “Peshk i shijshëm nga mamaja ime” dëgjohet të thotë Elena.

“Peshk i mrekullueshëm”, shton Rita. Të dyja shikojnë të ëmën teksa gatuan ndërsa Rita e shpërndan në Twitter videon dhe shkruan në shqip: “We sounds debile- dukemi si debile”.

{mp4}27369{/mp4}

Më shumë

spot_img