Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Veprimi dhe deklarata e pabesueshme e Policisë Bashkiake, dënojnë endacakët dhe u sekuestrojnë mbeturinat

Lajme të ngjashëm

Më shumë