Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

“Veprim kriminal dhe anti-kombëtar”, shpërthen avokati: Kjo shoqëri ka censuruar TVSH-në për mostransmetimin e ndeshjeve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fali Zot se nuk dine cfare bejne… keta bashibuzuke qe nuk e meritojne emrin Shqiptare! Turp o faqezinj!

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img