Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Veprim i ulët/ Kamera kap një burrë që godet në kokë gruan e tij teksa e nxjerr me karrocë nga qendra spitalore (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b70f3394d2bcc604c6bfb50e36774f01

Në Ferizaj të Kosovës sot ndodhi një shpërthim i fuqiëshëm nga i cili kanë mbetur më shumë se 40 persona të plagosur, mes tyre dhe dy fëmijë.

11 prej tyre ndodhen në Prishtinë për trajtim të specializuar ndërsa 14 që janë keq pritet të transportohen drejt Turqisë.

Ndërkohë në QKUK gazetarët po raportonin live dhe vizitën e disa zyrtarëve të cilën shkuan për të parë të lënduarit, ka ndodhur një incident i turpshëm.

Një burrë ka goditur në kokë gruan e tij teksa ishte duke e nxjerrë me karrocë nga spitali.

Nuk kuptohet veprimi i burrit veçse shihet se ai i jep një goditje me dorë prapa kokës. Ndërsa, reagimi i gruas është i pakuptueshëm. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img