Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Venera Lumani tregon shqetësimin më të madh të jetës      

spot_img

Lajme të ngjashëm

49df008b6073656a9777549b579db8f5

Këngëtarja e njohur Venera Lumani në një “story” të postuar në Instagram ka treguar shqetësimin e saj më të madh.

Teksa mban në dorë një glob të vogël së bashku me bashkëshortin e saj, Lindi Islami ajo ka treguar se shqetësimi i tyre është planifikimi i pushimeve.

Mesa duket të dy i kanë mbyllur koncertet dhe tani ju mbetet të vendosin për datën dhe vendin e pushimeve, një shqetësim i çiftit.

Screenshot_1.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img