Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Vendoset DATA, ja kur nis viti i ri akademik 2019-2020 për universitetet

spot_img

Lajme të ngjashëm

d38721d1640ebdc948d0eae9076ffdae

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka firmosur urdhrin për vitin e ri akademik.

Mësohet viti i ri akademik 2019-2020 për shkollat e larta do të fillojë në datën 14 tetor dhe do të përfundojë më 30 shtator.

Nga 23 dhjetori 2019, deri në 3 janar 2020, është caktuar periudha e pushimeve për ndërrimin e viteve.

5d0554292cb66data viti akademik.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img