Vendos të festojë ditëlindjen te e dashura në Itali, arrestohet shqiptari

Publikuar tek: bota, më 14:20 17-03-2016 Vendos të festojë ditëlindjen te e dashura në Itali, arrestohet shqiptari

Një shtetas shqiptar është arrestuar gjatë udëtimit të tij në Itali për të festuar ditëlindjen e të kalonte një fundjavë romantike me të dashurën e tij që jeton në Ligurua.

33 vjeçari Ermir Likaj, u arrestua pasi ishte dënuar më parë të mos kthehej në shtetin italian pas një urdhër dëbimi. Këtë mëngjes, me një gjykim të shkurtuar, ai u dënua me 6 muaj burg, që më pas u konvertuan në një tjetër dëbim me 5 vite në Itali. Në fund të seancës ai u la i lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « John Kerry: Shteti Islamik po kryen genocid në Siri dhe Irak
Djali i Silvio Berlusconit dënohet me një vit burg për evazion fiskal »
Article Logic
Execution time: 0.011780977249146
array(1) { ["section"]=> string(78) "vendos-te-festoje-ditelindjen-te-e-dashura-ne-itali-arrestohet-shqiptari-35340" }