Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Vendimi i Metës, Manja: Nuk ndalemi përpara asnjë çmendurie!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1e2f805027183704492e3cdacfcede1

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, ka komentuar vendimin e presidentit Meta për ç’dekretimin e datës së zgjedhjeve.

Sipas tij ky vendim i presidentit është një çmenduri. Me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, Manja shkruan se zgjedhjet do të bëhen.

Statusi i plotë:

Kemi treguar dhe vazhdojmë të tregojmë se nuk ndalemi përpara asnjë çmëndurie!

Jemi çdo ditë dhe më të vendosur për atë se cfarë kërkojmë nga vetja dhe besojmë se përgjigjen e çdo qytetari do ta marrim në datën 30 qershor!

Nuk ka më kohë për tu kthyer pas!

Tashmë është koha për të ndërtuar të ardhmen për familjet tona.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img