Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Vendi nuk gjen qetësi, ekzekutohet një person brenda një makine në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Vlorës, Tiranës dhe Durrësit, të shtëna me armë dëgjohen sot pasdite në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej” ndërsa burime bëjnë me dije se është qëlluar drejt një personi.

Po të njejtat burime deklarojnë se shënjestra ka humbur jetën brenda në makinë,a ty ku është ekzekutuar, shkruan newsbomb.al.

Lexo edhe: Kjo është makina ku u vra brutalisht i riu në Elbasan, brenda ndodhej edhe një vajzë

Lexo edhe: Zbulohet EMRI i personit që u ekzekutua në Elbasan, familjarët i shkojnë në makinë me britma e të qara (VIDEO)

Lexo edhe: Atentati ndaj Everest Cakës në Elbasan, reagon policia: E plagosur në dorë edhe bashkëshortja e tij, janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit

Lexo edhe: Djali i tezes iu vra vjet në Belgjikë, vëllai në Barcelonë, kush është Everest Caka me 2 emra që u ekzekutua sot në makinë në sy të gruas; akuzohej për vrasjen e Gëzim Alikajt

Më shumë

spot_img
spot_img