Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Vendi nuk gjen paqe, pas Elbasanit, të shtëna me armë në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë dhe populli shqiptar nuk po gjen paqe dhe qetësi në këto ditë para zgjedhjeve të 25 prillit.

Pas Kavajës dhe Elbasanit të shtëna me armë janë dëgjuar sot në Novoselë të Vlorës, në fshatin Poro.

Mësohet nga raportimet e para se plumat janë shtënë drejt një lokali në pronësi të shtetasit GJ.N. Nuk dihet nëse kjo ngjarje ka motive politike apo jo.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N.Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img