Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Vendi ka 8 vjet në baltë”, Basha: Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5dfadb062d5dfb0f6ae686acd3ae55ea

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme me një mesazh, ku shprehte se ka ardhur koha për ndryshim.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan se Shqipëria ka 8 vite në baltë me Ramën. Ai shprehet se më 25 prill Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë.

“Shqipëria ka 8 vjet në baltë me Ramën. Ka ardhur koha të ndryshojmë. Më 25 prill Rama do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria”, shkruan Basha në postimin e tij

Më shumë

spot_img
spot_img