Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Vëllezërit Mziu në zi, humbin personin më të shtrenjtë të familjes

Lajme të ngjashëm

Pesë vëllezërit Mziu janë një ndër grupet muzikore më të dashur të shqiptarëve. Në çdo dalje publike ata gjithmonë kanë përcjellë pozitiv, mirëpo së fundmi ju është dashur të ndajnë me ndjekësit një lajm të hidhur.

Në rrjetet e tyre sociale ata kanë bërë me dije se nëna e tyre është ndarë nga jeta.

Të gjithë i njohin vëllezërit Mziu, që janë shfaqur prej vitesh në muzikë dhe e kanë ruajtur origjinalitetin me të cilin edhe janë prezantuar që në fillimet e tyre.

Vëllezërit Mziu këndojnë bashkë, nuk ndahen asnjëherë dhe pasionin për këngën e kanë të madh.

Më shumë