Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Vëllezërit Mziu në zi, humbin personin më të shtrenjtë të familjes

Shkruar nga Newsbomb

Pesë vëllezërit Mziu janë një ndër grupet muzikore më të dashur të shqiptarëve. Në çdo dalje publike ata gjithmonë kanë përcjellë pozitiv, mirëpo së fundmi ju është dashur të ndajnë me ndjekësit një lajm të hidhur.

Në rrjetet e tyre sociale ata kanë bërë me dije se nëna e tyre është ndarë nga jeta.

Të gjithë i njohin vëllezërit Mziu, që janë shfaqur prej vitesh në muzikë dhe e kanë ruajtur origjinalitetin me të cilin edhe janë prezantuar që në fillimet e tyre.

Vëllezërit Mziu këndojnë bashkë, nuk ndahen asnjëherë dhe pasionin për këngën e kanë të madh.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese