Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

“Vëllezër, jemi me ju”, Xhelal Mziu ngatërron flamurin e Kosovës me atë të Somalisë (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti dibran Xhelal Mziu ka shprehur ditën e sotme shqetësimin e tij për situatën në veri të Kosovës.

Teksa shpreh solidaritetin me “vëllezërit Kosovarë”, Mziu ka postuar dhe dy flamurët krah njëri-tjetrit. Mirëpo ajo që bie në sy është se Mziu e ka ngatërruar flamurin e Kosovës me atë të Somalisë.

albsig

Këtë gjë ia ka vënë në dukje edhe një komentues, por Mziu nuk ndryshon qëndrim.

Foto:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img