Vellai i Bleona Qerretit zgjeron udhëtimet e familjes, hap një klub në Kazakistan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 18-06-2016 Vellai i Bleona Qerretit zgjeron udhëtimet e familjes, hap një klub në Kazakistan Bleona me te vellain ne klubin e ri te hapur ne Kazakistan

Familja Qerreti duket se po e zgjeron biznesin, dhe këtë herë jo në Tiranë, as në SHBA ku Bleona Qerreti angazhohet me koncertet e performancat e saj, por pikërisht në Astana, në Kazakistan. 

Kështu, vëllai i Bleonës, Bledar Qerreti ka hapur atje në klub të ri. Madje, duket se e ka hapur fiks sikurse thotë për të ndjekur Euro2016.

Ndërkohë që Bleona ka qenë mysafirja e parë e klubit të ri të hapur nga i vëllai. E uron atë me anë të një fotoje për biznesin, dhe sigurisht, i thotë se i pëlqen shumë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084240436553955
array(1) { ["section"]=> string(86) "vellai-i-bleona-qerretit-zgjeron-udhetimet-e-familjes-hap-nje-klub-ne-kazakistan-43935" }