Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vëllai dhe motra padisin Mariah Carey dhe i kërkojnë 1.25 milionë dollarë dëmshpërblim (ARSYEJA QESHARAKE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41722f9d9d23d17f149ff6fd2b87b686

Maria Carey pak kohë më parë publikoi librin e saj autobiografik të titulluar “The meaning of Maraih Carey”.

Por një e papritur i ka ndodhur këngëtares, ku vëllai i saj e ka paditur për shpifje që këngetarja ka bërë në libër rreth tij, pasi sipas tij i ka shkaktuar shqetësime emocionale.

Ai është shprehur se Mariah ka gënjyer në libër, ku e paraqet vëllain e saj si një person të dhunshëm. Në padi thuhet se shpifjet në libër kanë ndikuar në gjendjen emocionale të tij, duke i shkakatuar ankth. 

Mariah Carey e publikoi autobiografinë e saj në shtator të vitit të kaluar dhe libri kryesoi listat pas një muaji si “libri më i shitur”. Por edhe motra e saj, Alison Carey e kishte akuzuar për shpifje Mariah ku i kishte kërkuar 1.25 milionë dollarë si dëmshpërblim për shpifjet ndaj saj.

Këngëtarja në autobiografi ka zbuluar shumë gjëra të pathëna rreth jetës së saj, duke nisur nga edukimi, tek racizmi si fëmijë dhe martesa e vështirë e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img