Veliaj zgjohet herët dhe fton me padurim qytetarët për ndeshjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:02 15-06-2016 Veliaj zgjohet herët dhe fton me padurim qytetarët për ndeshjen

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, duket se me zor e pret ndeshjen e sotme të Shqipërisë me Francën që do luhet në orën 21:00.

Kryebashkiaku është zgjuar herët dhe menjëherë ka bërë një postim në IG ku i fton qytetarët të mblidhen te sheshi “Nënë Tereza”.

“Mos mungo ne #TiranaFanZone per #Shqiperi - #France sonte ora 21:00 #ALB”, shkruan Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073277950286865
array(1) { ["section"]=> string(69) "veliaj-zgjohet-heret-dhe-fton-me-padurim-qytetaret-per-ndeshjen-43548" }