Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Veliaj vizitë në SHBA, takon ish-ambasadorin Withers: Ka miq, ka familje, ka edhe miq që të bëhen si familje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në vizitën e tij në SHBA, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj është takuar dhe me një mik të shqiptarëve dhe të tij personal, ish- ambasadorin amerikan në vendin tonë John Withers.

Teksa ka postuar një foto me Withers dhe bashkëshorten e tij Maryruth, Veliaj na zbulon se ish-ambasadori po shkruan edhe një libër.

“Ka miq, ka familje, ka edhe miq që të bëhen si familje! Shumë i lumtur për takimin me John dhe Maryruth Withers – familja jonë që jeton në Washington. Pres me padurim kthimin e tyre në shtëpinë e dytë, në Shqipëri, teksa John-i do të botojë librin e ri të mrekullueshëm vitin tjetër”, shkruan Veliaj.

Më shumë

spot_img
spot_img