Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Veliaj uron aktorin Ndrenika për datëlindje: Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka uruar datëlindjen ikonës së teatrit dhe të kinematografisë shqiptare Robert Ndrenika.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj shkruan: “Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert Ndrenika – aktorit të dashur për të gjithë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img