Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Veliaj takon komunitetin shqiptar në Budapest: Sa frymëzim të rinjtë të organizuar, të aftë e plot energji pozitive

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga ndalesat e kryebashkiakut Erion Veliaj në Budapest ku u inaugurua busti i Skënderbeut,  ishte dhe takimi me komunitetin shqiptar që studion dhe punon atje. Veliaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga momentet pikante nga ky takim, teksa i falenderon për mikpritjen.

“Sa frymëzim të rinjtë shqiptarë në Budapest – të organizuar, të aftë, mëngëpërveshur në punë, pa komplekse e plot energji pozitive!

Shumë faleminderit Ola dhe Desjani të Mon Cheri-së në Budapest, rrjetit shqiptar alla-Starbucks që po shtrihet edhe jashtë vendit, për mikpritjen”, tha Veliaj.

Më shumë

spot_img
spot_img