Hapësire reklamuese

Politikë

Veliaj takohet me Aleksandër Soros në New York: Erioni është një nga kryebashkiakët më inovativë në botë

Shkruar nga Newsbomb
Veliaj takohet me Aleksandër Soros në New York: Erioni është

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është takuar ditën e sotme në New York me Aleksandër Soros, djalin e filantropit George Soros.

Foton e ka publikuar Soros, i cili thotë se Veliaj është një nga kryebashkiakët më inovativë dhe Tirana është një nga qytetet më unike dhe të transformuara.

"Kënaqësi të takohem me Erion Veliajn, kryetarin e Bashkisë të Tiranës, Shqipëri në New York!

Erioni është një nga kryebashkiakët më inovativë në botë dhe Tirana është një nga qytetet më unike dhe të transformuara në botë.

Tirana do të jetë kryeqyteti evropian i rinisë në 2022”, shkruan Aleksandër Soros.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese