Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Veliaj takime te Njësia 5: PS në prag të shkrimit të historisë, alternativa e PD-LSI është riciklimi i Saliut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0fbfe5155f3d50a39917c8f2c61c5ab6

Në një takim të zhvilluar me qytetarët në Njësinë 5, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se Partia Socialiste është në prag të shkrimit të histories, sepse shkon e sigurt drejt fitores së mandatit të tretë. 

Ai theksoi se në Shqipëri ka shumë punë që janë nisur nga Partia Socialiste, të cilat ajo do t’i përfundojë me sukses, ndërsa alternativa e PD-LSI janë riciklimi i vjetërsirave.

 “Fakti që edhe shumë nga kundërshtarët tanë po i bashkohen familjes së PS, do të thotë se jemi në rrugë të mbarë. Alternativa që na vjen nga PD-LSI është riciklimi i vjetërsirave dhe kjo nuk mund të quhet ndryshim, nuk mund të quhet gjë e re. Këtu nuk është pyetja vazhdimi i mandatit të tretë për PS. Këtu pyetja është: Si guxon rikthehet për herë të tretë Saliu?! Pasi vrau, preu, veshi shumicën e nënave me të zeza dhe sot thotë: “Më provoni edhe njëherë të tretë, në moshën e Enverit! Ky është thelbi”, nënvizoi kryebashkiaku.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img