Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Veliaj surprizon Drejtorin e tij në njësinë 9, në fund të fjalimit elektoral e thërret në SKENË t’i uroj ditëlindjen (SURPRIZA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5a3f9d24b0e95c5b6c94f92a91a839f0

I konsideruar numri dy, eminenca gri, apo njeriu që drejton fushatën e Tiranës së Erion Veliajt, Taulant Tushe, festoi sot ditëlindjen në platenë e ngritur në njësinë 9 në kryeqytet.

Duket se urimi ka qenë surprizë edhe për vetë Taulantin që u thërrit në skenë nga Veliajt.

‘E kam thënë është laçjani më i mirë në Tiranë, dhe socialist i orëve të para që kur drejtonte FRESSH në Laç’, vlerësoi Veliaj, Taulant Tushen në platen e fjalimeve politike.

Ndërkohë e kritikoi me të qeshur Taulantin që ka bërë një fushatë shumë modeste në Kryeqytet, duke bërë vetëm 20 bluza për kryetarin që garon për një mandat të dytë.

Më shumë

spot_img