Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Veliaj publikon foton me beben: Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

492a4a381a61aa66cfb02873a86251b4

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto në Instagram me një vogëlush disa javësh.

Veliaj e përkëdhel dhe thotë se ky është vullnetari më i vogël i Tiranës.

“Oh të ngordh Lali për vullnetarin më të vogël të Tiranës. ? – jeni të paparë Nj. 3 nga bebushi më i vockël, gjer tek plaku me i moçëm”, shkruan kryebashkiaku i cili vazhdon fushatën për një mandat të dytë.

 

Screenshot_2.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img