Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Veliaj publikon foton: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan në Butrint.

Veliaj ndau me ndjekësit në Instagram një foto me Kajan. Kajani ka hipur mbi shpatullat e babi Erionit dhe të dy shijojnë panoramën që ofron Butrinti.

E ndërsa poston foton, Veliaj shkruan se kjo herë e parë e Kajanit në Butrint do të jetë e paharrueshme.

“Ec kali ec! Hera e parë në Butrint, e paharrueshme!”, shkroi Veliaj.

sdregt4eghghhhh
dfgerdth5trhrhj

Më shumë

spot_img
spot_img