Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Veliaj publikon emrat e këngëtarëve që do këndojnë nesër te sheshi ‘’Nënë Tereza’’

Lajme të ngjashëm

Nesër në darkë kushdo që dëshiron t’i bashkohet festës në Sheshin ‘’Nënë Tereza’’, do të gjejë një atmosferë të ngrohtë, mes dekorimeve shumëngjyrëshe por edhe tingujve muzikorë.

Kryebashkiaku Veliaj ka publikuar sot posterin e koncertit të nesërm, duke publikuar edhe disa nga emrat e këngëtarëve.

Ata do të jenë Vesa Luma, Eugent Bushpepa, Marsela Çibukaj dhe Kamela Islamaj.

“SHPËRNDAJE – MERR MIQTË DHE EJA

Darka me familjen, por ndërrimin e viteve do ta kalojmë të gjithë bashkë te Sheshi ‘Nënë Tereza’, nga ora 22:00 – do të jetë super!’’, i fton kryeqytetasit Veliaj.

Më shumë