Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Veliaj “provokon” LSI-në, poston foton krah Nasip Naços dhe Gledion Rehovicës: Bashkimi bën fuqinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a78f0a30b43db35be4bdd4053187ebd2

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka postuar në rrjetet sociale një foto krah dy ish-deputetëve të LSI-së, Nasip Naços dhe Gledion Rehovicës.

Një provokim për LSI-në, duke patur parasysh mënyrën se si u larguan dy ish-deputetët dhe vitin electoral në të cilin ndodhemi.

Kujtojmë që i pari që u largua nga LSI ishte ish-ministri Nasip Naço, i cili u shfaq në Berat krah ministrit Blendi Klosi duke thënë se po bahskohej me PS-në pasi Shqipëria nuk ka nevojë ëpr eksperimente.

Ndërkohë largimi i Gledion Rehovicës u pasua me shumë akuza nga ai për LSI-në dhe kryetaren Monika Kryemadhi, ndërsa edhe kjo e fundit nuk i kurseu kundërakuzat për ish-deputetin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img