Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Veliaj poston videon e të rinjve të apasionuar pas teknologjisë: Planet e tyre do të bëhen realitet te Piramida

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kyebashkiaku Veliaj ka ndarë ditën e sotme videon e disa të rinjve teksa shohin ecurinë e punimeve te Piramida, e cila do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në vend. Të rinjtë sjellin video-mesazhet e tyre për këtë qendër si një projekt multifunksional e rekreativ që do i ndihmojë ata të zbulojnë fusha të ndryshme e të kenë mundësi të zhvillojnë idetë e tyre.

“MIRËMËNGJES, dhe me vullnetin që planet e këtyre të rinjve për teknologjinë, t’i bëjmë një  realitet të ri shqiptar, ku Piramida si qendra e inovacionit e teknologjisë digjitale më e madhja në rajon, të jetë një pasqyrë e këtij transformimi, ju uroj një ditë të mbarë”, poston Veliaj në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img