Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Veliaj poston fotot: E duam Shqipërine si gjithë Europa? Tirana xixë sërish

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas gati tre orësh u mbyll protesta e opozitës së bashkuar duke lënë pas në rrugët e kryeqytetit mbeturina, shkopinj, fishekzjarre të shpërthyera dhe banderola.

 

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar në rrejetet sociale duke thënë se kjo nuk është mënyra e duhur për ta dashur Shqipërinë si gjithë Europa.

“E duam Shqiperine si gjithe Europa? Mund ta mbrrijme vec me pasterti, respekt, paqe e miresi!

Deshperimi i nje minorance te rene vakti e te refuzuar nga cdo banak vizash perendimore, nuk eshte hall i Shqiperise, por i SHQUP-it! Flm kolegeve, Tirana xixe serish”, shkruan Veliaj.

Më shumë

spot_img