Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Veliaj: Mamaja dhe bashkëshortja ime po paguajnë faturën e angazhimit tim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

af74be0a95ac11b12b4682b8799e4779

Kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar kritikat që i bëhen atij në lidhje me një deklaratë të mëparshme se ishte mamaja e tij ajo që i kishte financuar dasmën me bashkëshorten Ajola Xoxa.

I ftuar në emisionin “Top Show” në Top Channel, Veliaj është shprehur se e ëma e tij nuk i pret mirë të gjitha ato fyerje dhe kritika që bëhen ndaj djalit të saj, megjithatë ka marrë përsipër të paguaj këtë faturë.

Veliaj është shprehur se këtë gjë ia ka bërë të qartë mamasë dhe bashkëshortes së tij, “të cilat përgojohen nga një plak 72 vjeçar në Kuvend”(Sali Berisha), megjithatë ai ka theksuar se pavarësisht këtyre akuzave, ndihet mirë për arsye se ka një familje të fortë.

Lexo edhe:

Nishani vizitë në qendrën rinore të Tiranës, Veliaj: Faleminderit President

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img