Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Veliaj i ‘’zhytur në punë’’ brenda në pusetë , ja karikatura e Bujar Kapexhiut për kryebashkiakun e Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Erion Veliaj duke punuar rëndshëm, ‘’i zhytur në punë’’ plotësisht. Kjo është karikatura e re për të, krijuar nga karikaturisti Bujar Kapexhiu.

‘’E hapa dhe një pusetë të zhbllokuar’’, thotë Veliaj, nëpërmjet shkrimit që është vendosur në gojën e tij.

Nuk dihet si duhet marrë kjo, sepse kohët e fundit Tirana u përmbyt keq fare, madje kanalet zhbllokuese kishin aq shumë probleme sa nuk tërhiqnin dot ujin në shumë rrugë të kryeqytetit. Pranë Veliajt qëndron këshilltari i tij dhe dy punonjës të pastrimit që e shohin me habi.

Më shumë

spot_img
spot_img