Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Veliaj i gjobiti, Paloka: Foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptarëve për Edvinin

spot_img

Lajme të ngjashëm

abe130bff73d3d6d41dcc793c992e055

Gjesti i pazakontë i një protestuesi tek dera e Kryeministrisë bëri që kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj të gjobiste PD-në me 20 mijë lekë.

Ndërkaq, nga ana tjetër nënkryetari i PD, Edi Paloka e ka cilësuar këtë moment si  “dashurinë” e shqiptarëve për kryeministrin.

MIRËMËNGJES dhe me këtë foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptareve për Edvinin , ju uroj një ditë të mbarë!”, shkruan Plaoka.

Ndërsa në një postim të dytë ish deputeti ka dhënë edhe reagimin e tij lidhur me gjobën nga bashkia.

“Edhe velina e bashkisë tallet me Edvinin. Ja menyra që ka zgjedhur për t’i kujtuar atje ku është, se mbremë protestuesit e pshurrën…???”, përfundon Paloka.

Më shumë

spot_img