Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Veliaj dhe bashkëshortja e tij mbërrijnë në qendrën e votimit: Shpresoj ta kuptojnë të gjithë se vota është me e fortë se plumbi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka mbërritur në qendrën e votimit kryebashkiaku Erion Veliaj së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa.

Veliaj me bashkëshorten kanë votuar në Tiranë në KZAZ nr.30.

“Shqipëria të eci përpara. Shpresoj ta kuptojnë të gjithë se vota është me e fortë se plumbi,” tha Veliaj në fjalën e tij, pasi doli nga qendra e votimit.

Më herët ka votuar edhe Monika Kryemadhi, Presidenti Meta, Basha dhe të tjerë aktorë politikë.

Sipas KQZ, deri në orën 9.00 të mëngjesit kanë votuar 7.23 përqind e qytetarëve me të drejtë vote në të gjithë Shqipërinë,

Më shumë
spot_img
spot_img